Plán

Zvyšovat šetrnost k přírodě 

Chceme projekt Growe finančně stabilizovat a postupně budovat férové podnikání. Proto od roku 2020 budeme vyrábět jen z recyklovaných, certifikovaných a přírodních - funkčních materiálů a nadále rozvíjet celou výrobu jedině v České republice.

Také chceme dát starému oblečení nový život. Doufáme, že budeme mít aspoň 3 sběrná místa, kde budete moci dát své staré oblečení, ze kterého uděláme nové a které nabídneme na našem eshopu. 

Založit nadační fond

Chceme od samotného začátku našeho podnikání darovat 10% ze zisku každého trička na dobročinnou věc a pokud možno, tak se do ní zapojit i více. Chceme budovat a pracovat na jednoduchém mechanismu, který pomoc získává přirozeně – čím více triček se prodá, tím více můžeme pomoci druhým

Inspirovat lidi

Chceme podporovat lidi v jejich růstu, rozvíjení jejich talentu a propojovat je mezi sebou, díky čemu budou moci sdílet své dovednosti a vědomosti. Jsme přesvědčeni, že každý může být sám sebou a dělat to co ho baví. Začneme jednoduše a to různými články a příspěvky na sociálních sítích. Věříme, že se lidi dokážou vzdělávat a inspirovat navzájem.

Přečtěte si jak vzniklo Growe: https://www.growe.cz/pages/o-nas

A také se můžete dozvědět, jak se Growe postupně vyvíjelo v čase: https://www.growe.cz/pages/jak-sel-cas