Recenze na NANO trička

 

Simona Baumrtová - Olympijská plavkyně

„Z trička jsem nadšená. Opravdu dokonale saje pot, takže je možné v tričku vydržet i několik minut po skončení náročného tréninku. Navíc má hezký střih, takže se v tričku dá jít i do města.“

Jan Veleba - Sprinter na 100 metrů


I přes veškerou zátěž, kterou se mnou triko absolvovalo, jsem nenašel žádné nedostatky a hlavně jsem ocenil jeho funkční vlastnosti. Mile mě překvapil design loga značky Growe.

Eva Baďurová - Fitness trenérka


„Sport je mým velkým koníčkem a částečně i prací. Když mi byl nabídnutý prototyp, tak jsem okamžitě souhlasila. Výborně sedí a díky skvělému materiálu se při náročných trénincích cítím skvěle. Díky příjemnému vzhledu a funkčnosti se toto tričko stalo mým favoritem v mé sportovní výbavě.“

Petr Jan Jurečka - Cestovatel se zápisem v Guinessově knize rekordů


“Když mě oslovil mladý český tým Growe s tím, že plánují dodat na trh vlastní nové funkční triko, zapůsobilo to na mě. Přijít na relativně dobře vyladěný trh s něčím novým a bojovat o svoje místo na slunci vyžaduje hodně odvahy a tak jsem se rozhodl vyhovět jejich prosbě - jít si zaběhat v prototypu. Toho běhání bylo nakonec víc, a triko rozhodně nevybočuje z linie nejvyšších modelů konkurenčních značek. Materiál byl na mě nejprve lehce drsný, ale po prvním spocení a vyprání se jedná o o velmi, velmi příjemný materiál. Co považuji za jeho největší výhodu, je střih. Jsem konfekční typ a triko tak objalo moje polochatrné tělo dokonale, s vynikajícím přesahem až do pod boky, což je jeho možná nejvyšší výhoda oproti konkurenci. A taky je to prima fýčura v okamžiku, kdy si jako zapomenete pásek do kalhot, z kterých Vám při ladném běhu výrazně méně elegantně leze zadek ven. Co se týče odolnosti vůči zápachu - na to nejsem upřímně příliš vhodný model. Při všech aerobně-fyzických aktivitách se potím značně a neodolá mi tak zatím naprosto žádný produkt na trhu. Na čundrech si tak musím buď prát, anebo chodit s chlapama, kteří smrdí ještě víc. Držím Vám palce!”

Monika Stárková - Fitness trenérka


Growe slibuje, že tričko i během nejnáročnějších aktivit zajistí maximální funkčnost a komfort (např., že odvede veškerý pot a udrží tělo v suchu, eliminuje tělesný zápach, má antibakteriální efekt, odráží škodlivé UV záření a udrží optimální tělesnou teplotu). To vše díky inovativnímu materiálu vyrobenému pomocí nanotechnologie, který byl původně určený pro kosmický program – to mě nadchlo - no řekněte, kdo ve fitku něco takového má.

Letní vedra přesahující 30°C vytvořily ideální podmínky pro otestování funkčních
vlastností trička.Přestože jsem během mých aktivit (kolo, fitko) vypotila hektolitry potu, tričko se nelepilo na tělo, příjemně chladilo, měla jsem neustále pocit sucha a pohodlí. Při jedné z cyklo- jsem část cesty jela oblečená v titěrném nátělníčku, část v tričku. Ačkoli v tričku jsem byla daleko více „zahalená“, cítila jsem sev něm mnohem komfortněji - jakoby si vytvořilo vlastní příjemné mikroklima.
Ve fitku jsem kromě odvedení potu od těla ocenila i pohodlný střih trička – při mávání činkami do všech světových stran, mě nijak neomezovalo v pohybu, nezařezávalo se ani netlačilo.

Údržba trička je snadná – protože nanočástice stříbra chrání před bakteriemi a
minimalizují tělesný zápach, není důvod k příliš častému praní. Potvrzuji. Nebýt prase, které se pokapalo čokoládovou zmrzlinou, nebylo praní trička během testování vůbec potřeba.
Takže za mě absolutní spokojenost. Jako hodně aktivní jedinec, který už kdejaký ten obleček propotil, dokážu maximálně ocenit všechny benefity, které toto tričko nabízí.

Závěrem bych chtěla teamu Growe poděkovat za možnost vyzkoušet tento super produkt a do budoucna popřát hodně úspěchů a radosti z práce.“